חדשות

Monthly Archives: מאי 2019

מאוורר תעשייתי

האקלים הישראלי החם פוגע מאוד לא רק בתפקודם של בני האדם. גם בעלי החיים סובלים מהחום, התעשייה החקלאית, הגידולים השונים ועוד. מקומות אלו הם על פי רוב אינם מקורים ואין שם את האפשרות לעשות שימוש במזגנים. גם במקרים אשר בהם מדובר בחללים גדולים מאוד במבני תעשייה, שם מערכות מיזוג האוויר עשויות להיות יקרות מידי ישנה את הבעיה. עבור המקרים או המקומות מן הסוג הזה, נועד מאוורר תעשייתי. המאוורר התעשייתי מעניק פתרון איכותי הכי טוב שיכול להיות בתנאים הנתונים.

מהו מאוורר תעשייתי?

המאוורר התעשייתי הוא למעשה בנוי ומיוצר כמו כל מאוורר רגיל. יש לו מערכת כנפיים קשיחות, יש לו מנוע חשמלי האחראי על ההנעה שלו ולמעשה מדובר במאוורר לכל דבר כאשר ההבדל הוא רק בגודל שלו ביחס למאוורר הביתי (שהוא כבר כמעט ואינו קיים…) המאוורר התעשייתי מסוגל לייצר משבי רוח חזקים מאוד, הוא רב עוצמה והוא מצליח לפזר את המשב על פני רדיוס רחב ביותר.

מאוורר נייח או מאוור נייד

כאשר אנחנו באים לבחור את המאוורר התעשייתי חשוב להכיר את האפשרויות הקיימות. ישנו המאוורר הנייח וישנו המאוורר הנייד.

מאוורר נייח –

המאוורר הנייח תלוי על התקרה או שהוא מותקן על גבי הקיר. אנחנו מוצאים את המאווררים מן הסוג הזה בעיקר במסעדות, בבתי עסק גדולים, במועדונים ועוד.

מאוורר נייד –

המאוורר הנייד התעשייתי הוא מאוורר שתופס הרבה מקום בחלל בו מציבים אותו כי אחרי הכול מדובר במכשיר גדול ועוצמתי במיוחד. יש את המאווררים אשר אלו מוצבים על גבי מוט ויש את אלו אותם אפשר להניח ישירות על גבי הקרקע. ישנו יתרון מהותי למאוורר הנייד בכך שאפשר לכוון אותו ואת כיוון הנשיבה בצורה מדויקת וממוקדת לכיוון הרצוי.

המאווררים על שתי התצורות השונות קיימות במגוון דגמים אשר אלו נבדלים מבחינת צורתם, מבחינת גודלם וכן מבחינת המשקל שלהם. גם הפונקציות שלהן שונות מדגם לדגם כאשר ישנן גם תכונות נוספות בכל אחד מהדגמים.

 

מאוורר תעשייתי מעצים את המזגן

כדאי לדעת כי גם בחללים אשר בהם ישנו מזגן, עשוי המאוורר התעשייתי להועיל ולתרום ולהעצים את פעילות המזגן.

איך לקדם את העסק בעיר אילת?

אילת ביחד עם תל אביב נחשבות לערים המתוירות ביותר בישראל. הקהל בערים אלה הוא גם ישראלי אך גם אנשים רבים מחו"ל מכירים היטב את הערים הללו כערים תיירותיות עם מגוון רחב של אטרקציות, חיי יום סואנים וחיי לילה סוערים. עם האטרקציות הרבות והמלהיבות בעיר, קשה יותר לעסקים חדשים להתבלט ואלה צריכים להתחיל להיכנס למגרש המשחקים של האינטרנט על מנת להתקדם. הבא נבחן את הרקע תחילה.

העיר המגוונת כוללת גם קהל יעד מגוון:

אילת היא מוקד משיכה תיירותי ובשל עובדה זו גם הקהל בה הוא מגוון. ישנן אטרקציות רבות לילדים ולמבוגרים כאחד, לישראלים וגם לתיירים מחו"ל המבקרים בארץ והגיעו גם הם לחופשה באילת. קידום עסק, גם אם מדובר בעסק חדש וגם אם מדובר בעסק שקיים כבר כמה וכמה שנים, תדרוש עין מקצועית ועדיף של חברת פרסום המתגוררת במקום ומכירה את אופייה של העיר המיוחדת. קידום עסק באילת יכול להיעשות בכמה וכמה דרכים ועל כך נרחיב כעת.

כיצד מתבצע קידום עסקים באילת?

אילת איננה עיר קטנה כפי שחושבים ויש אפשרויות רבות לפרסום העסק בעיר. לצד טכניקות הפרסום המסורתיות של עיתונים מקומיים, הדפסת פליירים או קידום עסקים, מסעדות ואטרקציות באמצעות בתי מלון בעיר, תוכלו גם לפרסם את עצמכם ב"קניון מול הים" המפורסם של אילת וכמובן באמצעות האינטרנט. למעשה, ישנן חברות אינטרנט מקצועיות מאוד בעיר המכירות את אופי העיר וקהל היעד שבה ויכולות לסייע לכם לקדם את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר באמצעות האינטרנט.

פרסום באינטרנט מתחיל מ…

על מנת לקדם ולפרסם את העסק שלכם באינטרנט ולנצל את הכוח העצום שלו להביא לכם לקוחות חדשים באילת אתם תהיו חייבים לבנות אתר אינטרנט. בניית אתרים באילת תיעשה על ידי חברה מקצועית באזור שתתאים את האתר לאופי הקהל המקומי מבחינת התוכן ואת עיצוב האתר בהתאם למה שמקובל ומודרני היום בעולם הדיגיטל. חשוב שהאתר יהיה רספונסיבי (כלומר מותאם לתצוגות מסך שונות כמו של סמארטפונים, טאבלטים ולא רק מחשבים). יש לאפיין עם חברת בניית האתרים את העסק, קהל היעד שלכם וכיצד אתם הולכים להגיע אליו באמצעות האינטרנט. ישנן אינספור שיטות לפרסום העסק באינטרנט אולם רק כמה בודדות הן באמת מספקות את התוצאות. קידום אתרים היא אחת מהן.

מהו קידום אורגני וכיצד הוא יכול לעזור לעסק באילת?

קידום עסקים באילת יכול להיות באמצעות כמה טכניקות פרסום עיקריות כאשר הקידום האורגני היא אחת הבולטות שבהן. לאחר ששכרתם את שירותיו של בונה אתרים באילת, ישבתם אתו במשרד, אפיינתם את העסק, סגרתם מחיר, בניתם אתר יפיפה ומילאתם אותו במידע שיווקי אודות העסק, שירותיו ומוצריו – כעת הגיע הזמן לשווק אותו. שיווק האתר באמצעות קידום אורגני תהיה הדרך הנכונה להבטיח שהאתר יקודם בביטויים מתאימים לעסק ולשירותיו ועבור קהל יעד ממוקד עבורו. ניתן גם לקדם ביטויים ספציפיים יותר ובכך להפוך את הקידום למקומי.

קידום אורגני מקומי:

נניח שיש לכם מסעדה או עסק כלשהו המספק אוכל באילת. אתם רוצים להביא אליכם אנשים ואפילו לקדם שירותי משלוחים באזור. העיר מלאה בתי מלון, דירות נופש וכמובן גם את אזרחי העיר שהנם תושבי קבע במקום. אתם רוצים שכולם ייהנו מהאוכל שלכם וכמובן להרחיב את מעגל הלקוחות שלכם ובכך להגדיל גם את ההכנסות שלכם. סביר להניח שביטויים כמו "משלוחים באילת" או "מסעדה באילת" יהיו חלק מהביטויים שתרצו לקדם. אתם מבינים שקידום ביטוי כללי כמו "משלוחי אוכל" או "משלוחי אוכל בדרום" אפילו אינם מתאימים כיוון שהקהל שאתם מכוונים אליו הוא באילת ולכן תרצו שהקידום שלכם יהיה מקומי. קידום אורגני מקומי יכלול קידום של ביטויים בצירוף האזור אותו אתם רוצים לקדם (לדוגמה אילת) כמו הדוגמאות שזה עתה קראתם ותוכלו להוסיף לקידום שלכם גם מידע אודות העסק בגוגל מיי ביזנס כדי שאנשים יוכלו להתרשם מעמוד העסק שלכם בגוגל בתוצאות החיפוש כאשר ירצו לברר עליכם מידע נוסף. במידה ואתם תהיו בין התוצאות הראשונות בגוגל לביטויי מפתח אלה שאתם מקדמים תוכלו להבטיח לכם קהל לקוחות הולך וגדל שמתקשר אליכם לבצע הזמנות מדי יום ואף ליהנות מתנועה מוגדלת של אנשים במסעדה עצמה. זו רק דוגמה אחת והיא תקפה לכל עסק כמובן.

קידום אתרים באילת – לתיירים באנגלית:

באילת ישנם תיירים רבים המגיעים ישירות מחו"ל לנפוש בעיר. אלה שוכנים לרוב בבתי מלון בעיר אולם מחפשים אטרקציות רבות לשלב בחופשה שלהם, מסעדות ומקומות בילוי נוספים. אתם, כבעלי עסקים בעיר, תוכלו לספק להם את זה אם תדעו כיצד להגיע אליהם. כאשר תייר נמצא כעת במדינתו ויודע שהוא הולך להגיע לאילת לנופש, הוא יחפש בגוגל, בשפה האנגלית כמובן, "אטרקציות באילת" וכל מיני ביטויי מפתח בסגנון בדיוק כפי שאתם הייתם מחפשים למשל "אטרקציות בלונדון" אם הייתם יודעים שאתם בדרך לנופש בלונדון. כאשר הוא יבצע את החיפושים הללו אתם רוצים להופיע בתוצאה הראשונה בגוגל. לשם כך תצטרכו לגוון את הקידום האורגני שלכם גם לביטויים באנגלית ולכלול באתר אפשרות למעבר לאתר באנגלית שלכם המציג את העסק ומידע עליו.

ספא באילת

בילוי בספא נחשבת לאחת החוויות הנעימות והמהנות ביותר שאדם יכול לעבור, לפחות בכל הקשור לאטרקציות שונות ובילויים.
מתחם ספא כולל לרוב מתחמי בילוי פנימיים שונים, מגוון טיפולים ודגש חזק על בריאות, אסתטיקה, יופי ורגש.
כל אלה יכולים להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח.
לכן, אם אתם נמצאים באילת ומחפשים אטרקציה מלהיבה במקום,
אם אתם נופשים ורוצים למצות את החופש שלכם ברמה המקסימלית של מנוחה לגוף ולנפש,
או אם אתם רוצים לארגן אירוע מיוחד שכולל ביקור במתחם ספא,
הרי שהבחירה במילה ספא באילת תהיה האופציה הטובה ביותר.

אירועי ספא באילת:

מדוע אירועי ספא באילת נחשבים כל כך ופופולריים לאורך השנה כולה?
ובכן, מלבד העובדה שהעיר אילת הנה מוקד תיירות פופולרי המושך אליו תיירים רבים מהארץ ומחו"ל, הרי שבעיר יש מגוון אטרקציות מלהיבות לבילויים שניתן לקיים במקום בעת החופשה שלנו וכמובן שאין חופשה אמיתית בלי מסאז' מפנק, שכיבת שיזוף מפנקת בשמש המלטפת של אילת וכמובן ליהנות ממגוון אטרקציות נוספות במתחם מרוכז.
כל אלה יכולים להפוך את הבילוי לחוויה מושלמת עד כדי כך שאין כמעט מבקרים באילת שלא מבטיחים לעצמם מראש ביקור במתחם הספא המוביל באילת.
אירועי ספא אם כן, הנם אירועים המתקיימים במתחם ופותחות את החוויה החלומית והנעימה הזו גם עבור חברות, ימי גיבוש ואירועים שונים ולא רק עבור אנשים המחפשים אטרקציה נוספת בחופשה שלהם.

ממה תוכלו ליהנות במתחם מילה ספא באילת?

מה שהופך את החוויה לשלמה היא שמדובר במתחם שלם ולא רק בעיסוי כזה או אחר.
במתחם הספא ניתן ליהנות יום שלם (ולעתים גם זה לא מספיק) והוא יכול להתאים לכל אדם המחפשת קצת נחת ושקט בחופשה שלו.
זאת ועוד, שחברות רבות אוהבות לקחת את העובדים שלהם לנופש באילת ומזמינות מראש ביקור במתחם הספא לכל עובדיה על מנת לספק להם הטבות ייחודיות ומיוחדות לעבודה בחברתם, מה שהופך את העובדים לשבעי רצון ומשקיעים את כולם בעבודה כדי לשמור עליה.
מתחם ספא באילת יכלול חדרי טיפולים עם מגוון טיפולי יופי וגוף, החל מעיסויים ועד טיפולי פנים וטיפולי יופי שונים.
המתחם יכלול גם סאונה יבשה (ולעתים גם סאונה רטובה), מרפסת דק לשיזוף בשכיבה או ישיבה או סתם לשבת לנוח מול הנוף המרהיב, ג'קוזי זרמים מפנק ומתחם חדר כושר שגם הוא משקיף אל הנוף המרהיב של הים במפרץ אילת.

לחגוג יום הולדת מיוחדת

בכל שנה כשמגיע הזמן למצוא רעיון ליום ההולדת אתם מתחילים לחשוב עשרות פעמים על האופציות השונות ולאן כדאי לקחת את בן או בת הזוג השנה.
עם השנים אתם מבינים כי אי אפשר בכל שנה לעשות יום הולדת יותר גדול מהשנה שעברה ולכן אתם מחפשים בילוי מדהים במחיר שפוי.
חגיגת יום הולדת בספא באילת יכול להיות הפתרון הטוב ביותר עבורכם.
גם עיסוי מפנק לכם ולבני/בנות הזוג, גם כרטיס כניסה ליום שלם של הנאה במתחמי הספא וכל זה במחיר מדהים!

מחפשים רעיון לאירוע חברה או יום גיבוש לעובדים?

עובדים מרוצים מעניקים יותר לחברה שהם עובדים בה זה כבר הוכח מחקרית כל כך הרבה פעמים. עובד המתפקד טוב יותר בעבודה או בעל מוטיבציה להפיק מעצמו יותר בעבודה – גם ייצר עבור החברה הרבה יותר.
לא משנה אם מדובר בעובד קו ייצור, מנהל מחלקה או חבר מחלקת השיווק. החברה תלויה בכל
טבעת בשרשרת ותרצה לספק לעובדיה יום כיף מפנק עם אירוע חברה באילת שהם לא ישכחו.
ישנן חברות השולחות את עובדיה לאילת אפילו פעם בשנה עם משפחותיהם של העובדים ומספקת להם נופשי חברה מהנים במיוחד.
בין היתר כוללת החברה אירוח במתחם מילה ספא היוקרתי באילת.
העובדים נחים, נהנים במתחם ממגוון אטרקציות הקיימות במקום וניתן אף לשלב את טיפולי הספא ושימוש במתחם ולהביא אומן אורח להופעה עבור העובדים על מנת להשלים את החוויה.

מסיבת רווקות שלא תשכחי:

בדומה לאירועי חברה או ימי הולדת, מתחם ספא יכול להיות מקום מושלם לחגיגת מסיבת רווקות בלתי נשכחת.
ארגון מסיבה כזו היא גם ככה אירוע לא פשוט אז מדוע שלא להשכיר מקום שכבר יעזור לנו בכל ההכנות וגם יספק לנו את האטרקציות השונות באירוע?
למסיבת הרווקות שלכם תוכלו להוסיף בקלות אלכוהול וכיבוד, להזמין אומנים להופעות פרטיות ואפילו לשכור מבעל המקום עיצוב קונספט שיתאים לאירוע כולל בלונים וקישוטים שונים מה שיהפוך את האירוע לבלתי נשכח לכל הבנות וכמובן לכלה המיועדת.

מילה ספא באילת:

מילה ספא באילת הינו מתחם ספא בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומוכר כאחד ממתחמי הספא האיכותיים בארץ.
במקום תוכלו ליהנות ממגוון רחב של אטרקציות, החל טיפולי ספא שונים: עיסויים, טיפולים קוסמטיים, טיפולי פנים וגוף וכן באטרקציות השונות במקום: מתחם שיזוף המשקיף למפרץ אילת, מתחם חדר כושר עם מגוון מכשירים מתקדמים, ג'קוזי מפנק ומרווח, סאונה יבשה ועוד.
הספא מארח גם קבוצות, אירועי חברה, ימי הולדת, חופות, מסיבות רווקות ואירועים אחרים באהבה רבה, מסירות ובהספקת מוצרים משלימים לחוויה מפנקת שלא תשכחו לעולם.

משטחי אזהרה לעיוורים

אם אתם מכירים את חוק הנגישות, אתם בוודאי מכירים את התקנות בנוגע למשטחי אזהרה לעיוורים. אם אינכם מכירים את חוק הנגישות ו / או את המשטחים האלו, המאמר הזה בדיוק בשבילכם! ראשית נסביר לכם מה הוא משטח אזהרה לעיוורים ולמה השימוש בו כל כך חשוב.

אז מה הם משטחי אזהרה לעיוורים?

משטחי אזהרה לעיוורים הינם משטחים בעלי גבשושיות. גבשושיות אלו מאפשרות להולך רגל בעל לקויות ראייה להרגישן עם רגלו או עם מקל הנחיה שלו ובכך להתריע שהמשך הדרך דורשת תשומת לב גבוהה ומסייעת לו להתמצא במרחב בבטחה. את משטחי האזהרה לעיוורים ניתן לחלק לשני סוגים עיקריים. הסוג הראשון הוא משטח אזהרה בנוי. משטחי אזהרה אלו נבנים על המשטח עצמו (לדוגמא: בטון, כשמדובר בתנאי חוץ, או מרצפות, כשמדובר בתנאי פנים) הסוג השני שקיים הוא משטחי אזהרה העשויים פלסטיק או גומי אשר ניתן להדביקם על כל משטח שהוא כגון עץ, מתכת, בטון ועוד. זהו כמובן יתרון גדול מכיוון ואין צורך לתכנן ולבנות מראש את המשטחים וכך בעצם אפשר בכל רגע נתון להוסיף ולהדביק את המשטח על ריצוף קיים. משטחי אזהרה אלו לרוב יוצבו לפני נקודות "מסוכנות", לדוגמא על שפת המדרכה לפני מעבר חצייה, בתחילת ובסיום גרם מדרגות, בכניסה למבנים לפני מעלית רציפי רכבות ועוד.

איך משתמשים במשטחים?

כפי שהזכרנו קודם את משטחי האזהרה העשויים גומי או פלסטיק ניתן להדביק על כל משטח וזה בזכות שכבת הדבק שיש בתחתית המשטח. הדבקתם של משטחי אזהרה לעיוורים היא פשוטה מאוד ואינה מצריכה בעל מקצוע או ידע קודם. כל מה שצריך לעשות על מנת להדביק את המשטח הוא לדאוג שהשטח שעליו נדביק יהיה נקי מלכלוך ויבש, להסיר את שכבת המגן משכבת הדבק שבתחתית המשטח אזהרה, להדביק את המשטח על השטח הרצוי ולבסוף מכן להדק אותו. עמידותו של המשטח גבוהה מאוד בכל תנאי מזג האוויר לרבות שמש ישירה וגשם. יתרונות נוספים שיש למשטחי האזהרה העשויים פלסטיק / גומי מעבר לכל מה שהזכרנו עד כה, הוא שהם ניתנים לשטיפה ולניקוי בקלות ובזכות הגבשושיות שיש על המשטח, הוא גם יכול לשמש למניעת החלקה. מניעת ההחלקה נגרמת בזכות מקדם החיכוך הגבוה שיש בין הרגל למשטח כאשר הולך רגל יעבור עליו.

לסיכום

התקנה של משטחי אזהרה לעיוורים הם חשובים מאוד, לפני נקודות שיכולות להוות סכנה כגון: מדרגות, שפת מדרכה, מעבר חצייה ועוד. מעבר לכך שחשוב להתקין את המשטחים האלו, התקנתם היא חובה כחלק מהתקנות של חוק שוויון זכויות לאנשים בעלי מוגבלות.