חדשות
הווייתי אור אהבה ושמחה

הווייתי אור אהבה ושמחה

הדבר הראשון שעולה בדעתי בימי מלחמה הם פחד והדאגה בכל, אלימות וצער וכאב. כיצד נוכל לעזור? כיצד נוכל להביא רפואה למחלה הממארת המצויה בעולם הקרויה שנאה, חוסר ביטחון בחיים, חוסר אהבה ומלחמת קיום?

המחלה הזו, שאכנה אותה בשם 'המגיפה', היא שגורמת למלחמות באופן כללי. מלחמות בין יצור אחד למשנהו, לתודעה של רצח על בסיס אמונה או לאומנות. מלחמות שיש בהן כוחניות ואינסוף פחדים קיומיים.
המחלה הזו נובעת מפחדים המצויים בנו והצורך שלנו להתגונן ולהלחם על קיומנו. במשך שנים אני חוקרת את התופעה לסיבות של מחלות ולסבל הקיומי. המסקנה שהגעתי אליה היא שכל עוד ישנם פחדים קיומיים, יש צורך בהתגוננות. אין אהבה כשיש פחד, כמובן לא יכול להיות שלום כל עוד יש פחד. צריך לפתור את בעיית הפחדים שמשפיעים על כל מערכת החיים, כי כשאין פחדים אין כעסים, אין רוע, אין צורך לריב ואין חולי. תורת 'התמרה-מרכבה' שהתגבשה על ידי במשך שנים, נותנת תשובות ועזרה מעשית לפחדים, לשנאה, לצורך לשלוט באחרים כהגנה על ה'עצמי', ומביאה מרפא לחולי היקומי שגורם לכל הסבל.

התורה נותנת אמצעים מעשיים, ואפשר לבצעם בכל רגע מחיי היום יום ועל ידי כך לשנות מצבי כאב, דאגה, פחד, מערכות יחסים וחולי פיזי.
ככל שנעזור לתמר (לשנות) את הפחד והסבל לכולם, קודם כל לעצמנו ולהביא לנו יותר שלום וביטחון פנימי, לתמר את השונאים ואויבים, ועם זה בעתיד נוכל להגיע למצב שיבוא השלום.

אמרתי שלום ושתקתי
שתקתי
בקול הדממה שבי
ידעתי שלום
בקול המעמקים שבי
ידעתי ים וגלים
שמים ואדמה
המון ימים של שמש ואור
אמרתי שלום ושתקתי
שתקתי
ביודעי את הכל
כל שהיה הווה ויהיה
כל שמלא וחסר
כל ששואל עוד ועוד
נוסע הרחק אל הנצח< להיות בשלום לדעת דממה שיש בה הכל. כתבה: נעמי אימבר פיינברג

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

2 × 4 =