חדשות
מאוורר תעשייתי

מאוורר תעשייתי

האקלים הישראלי החם פוגע מאוד לא רק בתפקודם של בני האדם. גם בעלי החיים סובלים מהחום, התעשייה החקלאית, הגידולים השונים ועוד. מקומות אלו הם על פי רוב אינם מקורים ואין שם את האפשרות לעשות שימוש במזגנים. גם במקרים אשר בהם מדובר בחללים גדולים מאוד במבני תעשייה, שם מערכות מיזוג האוויר עשויות להיות יקרות מידי ישנה את הבעיה. עבור המקרים או המקומות מן הסוג הזה, נועד מאוורר תעשייתי. המאוורר התעשייתי מעניק פתרון איכותי הכי טוב שיכול להיות בתנאים הנתונים.

מהו מאוורר תעשייתי?

המאוורר התעשייתי הוא למעשה בנוי ומיוצר כמו כל מאוורר רגיל. יש לו מערכת כנפיים קשיחות, יש לו מנוע חשמלי האחראי על ההנעה שלו ולמעשה מדובר במאוורר לכל דבר כאשר ההבדל הוא רק בגודל שלו ביחס למאוורר הביתי (שהוא כבר כמעט ואינו קיים…) המאוורר התעשייתי מסוגל לייצר משבי רוח חזקים מאוד, הוא רב עוצמה והוא מצליח לפזר את המשב על פני רדיוס רחב ביותר.

מאוורר נייח או מאוור נייד

כאשר אנחנו באים לבחור את המאוורר התעשייתי חשוב להכיר את האפשרויות הקיימות. ישנו המאוורר הנייח וישנו המאוורר הנייד.

מאוורר נייח –

המאוורר הנייח תלוי על התקרה או שהוא מותקן על גבי הקיר. אנחנו מוצאים את המאווררים מן הסוג הזה בעיקר במסעדות, בבתי עסק גדולים, במועדונים ועוד.

מאוורר נייד –

המאוורר הנייד התעשייתי הוא מאוורר שתופס הרבה מקום בחלל בו מציבים אותו כי אחרי הכול מדובר במכשיר גדול ועוצמתי במיוחד. יש את המאווררים אשר אלו מוצבים על גבי מוט ויש את אלו אותם אפשר להניח ישירות על גבי הקרקע. ישנו יתרון מהותי למאוורר הנייד בכך שאפשר לכוון אותו ואת כיוון הנשיבה בצורה מדויקת וממוקדת לכיוון הרצוי.

המאווררים על שתי התצורות השונות קיימות במגוון דגמים אשר אלו נבדלים מבחינת צורתם, מבחינת גודלם וכן מבחינת המשקל שלהם. גם הפונקציות שלהן שונות מדגם לדגם כאשר ישנן גם תכונות נוספות בכל אחד מהדגמים.

 

מאוורר תעשייתי מעצים את המזגן

כדאי לדעת כי גם בחללים אשר בהם ישנו מזגן, עשוי המאוורר התעשייתי להועיל ולתרום ולהעצים את פעילות המזגן.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

eleven − two =