חדשות
"העדפנו להתאסלם ולעבור לגור בחברון כדי שהרווחה לא יקחו לנו את הילדים"

"העדפנו להתאסלם ולעבור לגור בחברון כדי שהרווחה לא יקחו לנו את הילדים"

מה עדיף, להתאסלם ולשמור על המשפחה, או לעמוד חסרי אונים מול רשות הרווחה שלוקחת לכם את הילדים? "העדפנו להתאסלם ולעבור לגור בחברון כדי שהרווחה לא יקחו לנו את הילדים"

רות קרייתי | כ"א באדר א' תשע"ט | יום שלישי 26 בפברואר 2019 | מערכת אילת ניוז

משפחה מאילת שבתם הוצאה מהבית עברו להתגורר בחברון יחד עם שלושת ילדיהם. בני המשפחה התאסלמו ביום אחד בבית הדין השרעי ועברו לחסות הג'יהאד האיסלאמי שמטפל בהם ודואג לכל רווחתם, כך מספר בכאב אבי המשפחה, בתוכנית הכל כלול בערוץ 13.

"הרווחה כבר הוציאו לי בת מהבית" אמר האב בכאב "העדפנו להתאסלם כדי שלא יקחו לנו את שאר הילדים. הרווחה לא ביקרו אצלנו בבית מאז 2014" אבי המשפחה מספר כי כל העתירות לבית משפט להחזיר את הילדה שנלקחה, נידחו. במצב שכזה, ביום אחד נפלה ההחלטה והאם לקחה את הילדים לחברון להתאסלם.

"ולא פחדתם שיפגעו בכם?" נשאל האב. "לא" ענה האב "אנחנו מקבלים יחס נהדר וטיפול בכל צורכנו. בינתיים אנחנו נאבקים להוציא את הילדה שלנו משם (מהמקום אליו נלקחה תחת צו בית משפט)

"איך המשפחה שלכם הגיבה לצעד הקיצוני הזה?"
האב: "המשפחה שלנו לא מכירים בנו יותר. בצער רב, אבל מה אני אעשה? הם וחתרו עלינו. וזה הצעד שאנחנו רצינו לעשות אף אחד לא יכול לשפוט אותי על המעשים שאני עשיתי כדי להציל את הילדה שלי. אני כל יום מקבל טלפון מהילדה 'אבא אני לא רוצה להיות פה. תוציא אותי מפה כבר'. היא מנסה לברוח משם. השאירה לי מכתב התאבדות. 'אם אתה לא מוציא אותי מפה אני מתאבדת'. נראה לך הגיוני שילדה בת 14 וחצי תרשום דבר כזה?. אנחנו בסך הכל רצינו לחיות את החיים שלנו בשקט. אשתי עשתה פעם אחת טעות שביקשה עזרה מהרווחה בעקבות זאת הם מתנכלים לנו, מתנכלים לנו, מאיימים עלינו והכל."

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

3 × 3 =