חדשות
מאיר יצחק הלוי: "אני רואה הצלחה נפלאה של העשיה החינוכית כפי שמתבצעת באולפנה"

מאיר יצחק הלוי: "אני רואה הצלחה נפלאה של העשיה החינוכית כפי שמתבצעת באולפנה"

מאות תלמידות אולפנת בני עקיבא תהילת ישראל קיבלו מראש העיר מאיר יצחק הלוי סרטון ברכה אישי לרגל קבלת התעודות

גילעד הדרי | ט"ז בשבט תשע"ט | יום שלישי 22 בינואר 2019 | מערכת אילת ניוז
צילום: מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא

במהלך הימים האחרונים התרגשו מאות תלמידות אולפנת בני עקיבא תהילת ישראל לקבל סרטון ברכה מראש העיר מאיר יצחק הלוי בהודעת ווצאפ פרטית, לרגל קבלת התעודות וסיום המחצית הראשונה של השנה בהצלחה.

בסרטון הדגיש ראש העיר כי הוא גאה בתלמידים ובהישגיהם אך יותר מכל גאה בתחומי הערכים והתרומה לקהילה אותם התלמידים מובילים ובהם הם תמיד נמצאים בראש.

ראש העיר אמר: "הייתה לי הזכות הגדולה להיות שותף בהקמת האולפנה לפני הרבה מאוד שנים. ואין ספק שזו אחת הפעולות היותר טובות שעשינו במהלך השנים. וזאת משום שאני רואה את ההצלחה הנפלאה של העשיה החינוכית כפי שמתבצעת באולפנה. אני עוקב גם אחר הבוגרות ואני רואה לשימחתי הגדולה שהיסודות שהושקעו באולפנה הם בהחלט יסודות חיוביים טובים, חזקים שמייצרים מקדמי הצלחה לבנות הנפלאות ובעיקר לבוגרות".

סרטון זה נשלח במסגרת מהלך שהוביל מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא בו שלחו עשרות ראשי ערים סרטון ברכה לתלמידים שלומדים במוסד של בני עקיבא בעירם, במטרה לחזק ולשמר את הקשר בין כל תלמיד ומוסד לראש העיר.

מנכ"ל מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא אלחנן גלט אמר: "אני מודה לראשי הערים ששיתפו פעולה ושמחו להירתם למשימה בשליחת הסרטון. שיתוף פעולה הדוק עם הרשות המקומית הוא הכרחי להצלחתינו בעבודת החינוך. קיבלנו תגובות חיוביות עצומות, הן מהתלמידים, הן מההורים והן מהצוות בכל מוסד ומוסד. התלמידים הרגישו כי הברכה הופנתה כלפיהם באופן אישי וכי ראש העיר גאה ומודע להצלחותיו של כל תלמיד ותלמידה ושל המקום בהם הם לומדים . הסרטון חיזק אצל כל תלמיד ותלמידה את גאוות היחידה לעיר ולמוסד ואת הרצון להמשיך לתרום ולהשפיע בטוב על הסביבה הקרובה והרחוקה. אנו בטוחים שמהלך זה ימשיך להיות בר השפעה בלימודים ובפעילות גם בהמשך השנה".

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

five + 13 =