חדשות
הכול על פוקר

הכול על פוקר

פוקר היא מילה ששומעים הרבה, והיא מתקשרת אצל רבים מאתנו למשחקי קלפים והימורים. מדי פעם אנו יכולים לראות בסרטים חבורות של שחקנים "כבדים" לבושי שחורים המרכיבים משקפי שמש ובפיהם סיגר יוקרתי. הם מהמרים ללא חת ומרוויחים סכומים נכבדים של כסף. אם גם אתם מעוניינים להיות כמותם, חשוב לקבל תחילה מידע על משחק הפוקר, להתנסות בו בחינם ורק לאחר מכן להיכנס למשחק.

להתעדכן בנעשה בעולם הפוקר

האינטרנט מאפשר לנו לגשת למידע רב בקלות וביעילות. הדבר נכון גם לגבי משחקי הפוקר. אתר דוגמת פוקר ניוז ישראל מספק מידע מלא על כל המתרחש בתחום ולקבל מידע רב:

  • חדשות פוקר – באתר ניתן להתעדכן בנעשה בתחום משחקי הפוקר ברחבי העולם: מיהם שחקני הפוקר המובילים היום? אילו זירות פוקר מקצועיות קיימות, היכן תתקיים אליפות פוקר וכדומה.
  • המקום לשאול שאלות – התחלתם לשחק פוקר ויש לכם שאלות? התקנתם תוכנת פוקר חדשה ואינכם מצליחים לתפעל אותה? למשחקי הפוקר יש קהילה תומכת, וניתן לשאול שאלה בפורום הפעיל שלה. כמו כן, תוכלו לחפש את התשובה לשאלתכם בפורום, שכן סביר להניח שאם אתם נתקלתם בבעיה כלשהי בהתקנה או מחיקה של תוכנה, ישנם אנשים שנתקלו בה לפניכם.
  • פוקר למתחילים – פוקר ניוז ישראל הוא אתר אשר מתאים לא רק לשחקני פוקר מושבעים, אלא גם למתחילים. כאן ניתן למצוא הוראות משחק כתובות ואף סרטוני הדרכה.
  • לטייל בעולם ולשחק פוקר – אם אתם כבר יוצאים לחופשה בחו"ל, כדאי להתעדכן בטורניר פוקר הקרוב המתקיים במדינה מסוימת. אחרי הכול, מתי בפעם האחרונה יצא לכם להמר ביורו ולא בשקלים?

לפני שמשחקים, מתאמנים

פוקר הוא משחק מלהיב אשר מטריף את החושים ומוציא מכם את היצר ההרפתקני שלכם. כאשר אתם משחקים פוקר, אתם מרגישים כמו מאפיונרים בסרט אשר מהמרים על סכומי כסף גדולים תוך כדי שתיית ויסקי. עם זאת, חשוב לזכור שמשחקי פוקר עלולים להפוך לממכרים ולמסוכנים אם לא משחקים נכונה. משום כך, לפני שאתם ניגשים לשולחן ההימורים ישנם שני דברים שעליכם להביא בחשבון. ראשית, ודאו כי אתם מכירים את חוקי המשחק. מומלץ להתאמן במשחקי פוקר אונליין חינמיים וללמוד היטב את הכללים. שנית, אם אתם שחקנים מתחילים, לא כדאי להתחיל להמר על סכומי כסף גבוהים. התחילו עם סכומים קטנים עד שתצברו ניסיון וביטחון עצמי. כמו כן, אחד הדברים המשמעותיים ביותר שכדאי להבין בפוקר הוא שמדובר בגלגל: אתם יכולים לנצח ולהפסיד באותו משחק ממש.

הפוקר המקובל

פוקר טקסס הולדם הוא אחד המשחקים הנפוצים ביותר. במסגרת משחק זה מקבל כל שחקן 2 קלפים אישיים, בעוד שאר הקלפים גלויים לכולם ונקראים "קלפי קהילה". המשחק כולל 4 סיבובים, כאשר בכל אחד מן הסיבובים הדילר מחלק קלפים. המנצח הוא מי שזוכה בצירופי קלפים מנצחים דוגמת סטרייט פלאש (קלפים רצופים באותו צבע אשר אינם מתחילים ב-10 ומסתיימים באס) או רביעייה – 4 קלפים מסוגים זהים וקלף נוסף.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

one × 2 =