חדשות
קורס עיצוב גרפי

קורס עיצוב גרפי

זה יכול לתפוס אתכם בכל שלב בחיים, הרצון ללמוד משהו אחר, משהו מעניין ומרתק כזה שיגרום לכם לחשק לקום בבוקר לעבודה וכמובן, גם תחום שיכניס לכם מספיק כסף בכדי שתוכלו לחיות בכבוד.

זה יכול לקרות לכם רגע אחרי השחרור מהצבא עם ההתלבטות לאיזה כיוון לפנות, זה יכול לתפוס אתכם במהלך עבודה ועם קריירה לא רעה אפילו אבל עם צורך עז למשהו אחר, לשינוי מרענן, וזה יכול לתפוס אתכם גם אחרי היציאה לפנסיה.

כולם צריכים לעבוד ובשביל לעבוד בלא מעט עבודות צריך ללמוד, ועולם ההייטק מושך אליו לא מעט צעירים ומבוגרים. מה שייחודי לו הוא שלא חייבים לכל עבודה ללמוד לתואר כמה שנים ואפילו לא תמיד שנה אחת. יש תחומים בהייטק שמספיק לעשות קורס בן כמה חודשים ולאחר מכן ניתן להתחיל ולעבוד ואף להשתכר בצורה מכובדת. אחת מאותן אופציות היא קורס עיצוב גרפי, קורס הכולל לימוד של כמה תוכנות – פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין ואחרות ואפשר להתחיל לעסוק בתחום, לעבוד כשכירים או כעצמאיים.

לא חייבים להיוולד עם כשרון!

קורב עיצוב גרפי מתאים כמעט לכל אחד. אתם לא חייבים להיוולד עם כשרון ולא עם ראייה עיצובית, אבל אתם כן צריכים להיות עם אוריינטציה בסיסית למחשבים ועם מוטיבציה גבוהה. בעיצוב גרפי יש כללים, יש חוקים שצריך להכיר ולעבוד על פיהם ונכון שמי שנולד עם חוש עיצובי מפותח יותר יהיה לו קל יותר אבל כל אחד יכול להצליח. צריך להשקיע בלימוד התוכנות וצריך לתרגל שוב ושוב את הנלמד. בסופו של דבר אפשר להגיע לרמה גבוהה מאוד ולהצליח בגדול!

התוכנות הנלמדות בעיצוב גרפי

הנה כמה מהתוכנות שתצטרכו ללמוד כחלק מאותו קורס עיצוב גרפי:

  • פוטושופ – אולי התוכנה המוכרת ביותר מבין תוכנות העיצוב השונות. פוטושופ היא תוכנה לעיבוד תמונה, תוכנה שקיימת כבר כשלושים שנה ועוברת פיתוחים בכל שנה ושנה. פוטושופ היא תוכנה מדהימה, תוכנה בכמה רמות מכל תוכנת עיבוד תמונות שקיימת כיום, ויש הרבה כאלו. היא מספקת שלל כלים לעיצוב ולעיבוד והיא יכולה לקחת כל תמונה ולהפוך אותה ליצירת אומנות של ממש.
  • אילוסטרייטור – אילוסטרייטור היא תוכנת גרפיקה ווקטורית וגם היא פותחה על ידי חברת אדובי בדיוק כמו אחותה. מה זה אומר ווקטורית? בקצרה זה אומר שאין שימוש בפיקסלים כמו בפוטושופ. אפשר להגדיל כל תמונה כמה שרוצים והתמונה לא מטושטשת.
  • אינדיזיין – אינדיזיין גם היא תוכנה מבית חברת אדובי, חברת תוכנות הגרפיקה המתקדמת ביותר בעולם, תוכנה בפורמט שולחני שמסוגלת לייצא מסמכים בפורמט PDF. יש לה יכולות שקיפות מתקדמות והיא השולטת בשוק ההוצאה לאור.

ללמוד אחד על אחד במכללת סולו

אז איך הייתם רוצים ללמוד קורס עיצוב גרפי? הנה משהו אחר שיש לנו להציע לכם. מכללת סולו היא המכללה הראשונה בישראל שמציעה לכם קורס עיצוב גרפי בשיטת אחד על אחד עם מורה פרטי אבל באמצעות הרשת. במכללת סולו הלימודים מתקיימים באמצעות תוכנה ייעודית, תוכנה שיכולה לחבר בין שני המסכים כך שכל אחד יכול לראות את מסכו של השני (המורה והתלמיד) כך ניתן לקיים שיעור פרטי בכל שעה שמתאימה לשני הצדדים וזו יכולה להיות שעה בשעות הערב או בסופ"ש, וכך ניתן ללמוד בנוחות בלי לצאת מהבית. מכללת סולו קורס גרפיקה הכשירה אלפי בוגרים במהלך השנים, בוגרים שהשתלבו בתעשיית העיצוב הן כשכירים והן כעצמאיים. מכללת סולו היא המכללה המובילה בישראל בלימודי עיצוב גרפי, מכללה שמלווה את התלמיד גם לאחר הלימודים ומסייעת לו עם קבלה לעבודה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

eight + 1 =