חדשות
צימרים באילת – כי תיירות חוץ זה פאסה

צימרים באילת – כי תיירות חוץ זה פאסה

צימרים באילת הם הפתרון הטוב ביותר בעבור כל זוג ישראלי. אין סיבה להשאיר את העיר התיירותית ביותר בארץ דווקא לאורחים מחו"ל.
צימרים באילת? לחצו כאן!
אילת היא העיר הדרומית בישראל, וכידוע, זוהי עיר שעיקר פרנסת תושביה היא התיירות. לעיר מגיעים בכל שנה תיירים רבים מחוץ לארץ ומהארץ. בתקופה זו נפתח שדה תעופה חדש, שדה תעופה רמון, שדה שנבנה על פי כל הפרמטרים הבינלאומיים ויכול לקלוט אנשים רבים. במקום להשאיר אותה רק לתיירי חוץ, קדימה, סעו גם אתם לאילת!

בקצה המזלג למה לנסוע לאילת

·בעיר אילת יש אטרקציות רבות, מזג האוויר, בעיקר בחודשי החורף, מביא תיירים מחוץ לארץ שבורחים ממזג אוויר חורפי, קר גשום ומושלג ומגיעים לאילת בה השמש זורחת גם בימים המוגדרים ימי חורף.בשנים האחרונות נפתחו בפני התיירים אפשרויות אירוח חדשות על אלה שהיו בעבר וצימרים באילת הם כיום חלק מאוד חשוב לענף התיירות.

·באזור אילת יש אתרים היסטוריים ואחרים רבים אליהם מגיעים מרבית התיירים המגיעים לעיר. חלק  מהטיולים מתישים ומעייפים וכל אחד מעוניין בסיומם להגיע למקום בו אפשר לנוח וליהנות במסגרת חופשה לצורך כך בדיוק הוקמו צימרים באילת. לרוב הצימרים באילת צמודה בריכת שחיה. בנוסף אפשר להגיע לחוף מוסדר ולרחוץ בים.

בעבור מי מתאימה חופשת צימרים באילת

מבחינה פרוצדוראלית ובירוקרטית הקמת צימרים באילת קצרה יותר מאשר כל מבנה נופש אחר. אזרחים וותיקים שבית הקרקע שלהם הפך להיות הוצאה כספית גבוהה עבורם, שהפך לגדול עבורם לאחר עזיבת הילדים, והם העדיפו לעבור לגור בבית משותף ולהסב את הבית לצימר כהכנסה נוספת. בגלל שפשוט וקל, זה מתבטא גם במחיר הנוח לצרכן!

רוב אזרחי מדינת ישראל המגיעים לאילת לחופשות עושים זאת במסגרת מקומות העבודה אבל בעיקר במסגרת משפחתית. שכירת צימרים באילת למשפחה מורחבת היא חסכון כספי לא קטן. כל משפחה מקבלת חדר וחדר האוכל והמטבח משמשים את כולם. חיזוק קשרים בין משפחתיים. יש משפחות שחוזרות לאילת כמעט כל שנה. מרביתן מעדיפות לבלות חגים כשכולם תחת קורת גג אחד מה שלא תמיד ניתן לעשות בדירותיהם.

מה לקחת בחשבון לקראת חופשת צימרים באילת

·יש משפחות שבוחרות לשכור צימרים באילת בגלל רצונן לבלות חופשה במקסימום פרטיות מה שלא תמיד ניתן לקבל בדרכים אחרות. עצם העובדה שאפשר להכין את הארוחות בהתאם לאהבת בני המשפחה, ולקיים סדר יום על פי העדפות השוהים בצימר, הופכת את החופשה לאישית  ופרטית יותר.

·בגלל שעונת התיירות באילת היא לאורך כל השנה כדאי למי שרוצה לבוא באביב, קיץ או סתיו לדאוג לכך שיהיה עבורם צימר פנוי. כדי שתיירים מחוץ לארץ יגיעו לעיר עושה אילת הסברה בארצות רבות מעבר לים ולפרסום אתרי הנופש והתיירות בעיר ובין היתר היא נותנת משקל גם לפרסום צימרים באילת מה שמועיל והדבר מוכיח את עצמו. הצורך בקיום הסברה אינטנסיבית מחוייב בעיקר בגלל שירדן מפרסמת באופן אגרסיבי את עקבה כיעד תיירותי  וכדי למנוע זליגה של תיירים מאילת לעקבה צריך להעמיד להם את כל התנאים.

·הטיסה הישירה מארצות שונות לשדה התעופה של אילת והפרסום הרב שנעשה בחו"ל לגבי צימרים באילת והאתרים השונים בהם אפשר לטייל ולבלות מביאה תיירים רבים לעיר שמזג האוויר בה נוח לאורך כל השנה. בחודשי החורף בהם בחוץ לארץ יש שלג וגשמים חופשי אילת מלאים במתרחצים שמגיעים אליה מכל עבר.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

5 × two =