חדשות
We4G – צעד נוסף להורדת מחירי הסלולר בארץ

We4G – צעד נוסף להורדת מחירי הסלולר בארץ

חברת אקסופון שבבעלותה המותג We4G עשתה צעד נוסף להורדת מחירי הסלולאר בארץ. עד לפני כמה שנים בכדי שכל אחד ואחת מאיתנו יוכל להנות משירותי שיחות באמצעות סלולאר ומשירותי אינטרנט מהיר, היה צריך לשלם כמה מאות שקלים בחודש. היום המצב שונה לגמרי, זאת תודות לריבוי המתחרות בשוק, תחרות טובה שגרמה להורדת מחירי הסלולאר בעשרות אחוזים.

את הפעילות שלה התחילה חברת אקספון באפריל האחרון כאשר כל מצטרף חדש יקבל מספר סלולארי עם הקידומת 051. החברה הצטרפה לשוק הסלולאר בו שוחות השחקניות פרטנר, גולן טלקום, הוט וסלקום במטרה להוזיל בצורה משמעותית את מחיר החבילות החודשיות.

היום, בקלות כל אחד ואחת מאיתנו יכול לבצע השוואת מחירים בכל תחום וגם בתחום הסלולאר בעזרת אתרי אינטרנט המבצעים את ההשוואות הללו בשבילנו. ככה, אנו יכולים להחליט באיזו חברה הכי משתלם לנו להיות מנויים ואפילו אם אנחנו רוצים לעבור מחברה לחברה בלי יותר מדי בעיות. לחברת אקספון יש שירות לקוחות אליו ניתן לפנות ולהנות ממענה מדויק על כל השאלות…

We4G עם חבילה לכל החיים

החבילה של חברת אקספון כוללת את כל מה שרק חלמתם עליו ועד היום שילמתם עבורו הרבה הרבה יותר. במחיר של 29 שקלים בלבד לחודש, תוכלו להנות מחבילת גלישה במהירות של 40GB. בנוסף, בתשלום של 19 שקלים בלבד לחודש ניתן להנות מחבילת 10GB במחיר קבוע לשנתיים. עלות כרטיס הסים של חברת אקספון היא רק 19.90 שקלים כאשר ניתן לקבל את הסים במשלוח עד הבית עם שליח בתוך 24 שעות בעלות של 19.90 שקלים. אין ספק כי מדובר במחיר הנמוך ביותר בשוק עד עכשיו וכי בזכות החברה אנו יכולים להוזיל באופן משמעותי את עלות השירות.

חברת אקספון פועלת על בסיס רשת עצמאית משלה כאשר היא משתתפת במערכת התקשורת יחד עם סלקום וגולן טלקום. לחברה יש רישיון חוקי ממשרד התקשורת בישראל להפעיל רשת סלולארית משל עצמה בשיתוף עם חברת סלקום. בנוסף, לחברה יש אתר אינטרנט משל עצמה בה ניתן לקבל מידע על מבצעים עדכניים, חבילות חדשות וכדומה…

אז אם גם אתם מחפשים להוזיל עלויות, אם גם לכם נמאס לשלם מאות שקלים בחודש על אחד השירותים הכי בסיסיים- שיחות ואינטרנט, זה הזמן להפסיק להיות פראיירים ולהחליט שעושים שינוי. לנו הצרכנים בישראל יש את הכוח להשפיע על השוק וברגע שלא נוותר על צרכנות חכמה, נעשה שימוש משכיל ברשת האינטרנט, כולנו נוכל להנות משירותים זולים יותר ובחיסכון כספי של מאות אם לא אלפי שקלים בשנה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

twenty − 19 =