חדשות
המוות בראייה רוחנית

המוות בראייה רוחנית

המילה מוות מפחידה אותנו. לפעמים רק המחשבה על אובדן של אדם בחיינו, גורמת לנו לסיוטים, אבל אם נצא רגע מהדרמה שלנו ומהצרכים שלנו, מהו באמת באמת המוות, ולמה רק המחשבה עליו מוציאה אנשים מאיזון.

קודם כל גילוי נאות, אני מכירה את שני המצבים, במהלך חיי חוויתי 3 פעמים מוות קליני, הפעם האחרונה הייתה בלידה של הבן שלי לפני שנתיים וחצי, כך שזכיתי לראות ולחוות את שני צידי המתרס, בכל פעם שחוויתי את המוות, התחדדה בי תחושת החיים, נעשיתי מודעת מחדש לכל נשימה מתוקה ושמחת החיים חזרה אלי, וככה, בלי לשים לב, ויתרתי על הפחד העמוק ביותר שיש לכולנו 'פחד המוות'

אני חוויתי את המוות כשקט גדול, כשלווה מוחלטת, כאושר עילאי, מבחינתי החיים הרבה יותר קשים מהמוות, אני חושבת שרובנו מודעים לאמת הזו, אז ממה אנו כל כך מפחדים?

מזמן למדתי שפחד מוות, הינו מסווה לפחד מלחיות, אלו הם בעצם שני הצדדים של אותו המטבע, בנוסף, פחד מוות מייצג את הפחד לאבד, הפחד לשחרר והפחד מהזרימה הטבעית של החיים.

פחד מוות מחובר אצלי תמיד לחוסר אמונה כי אם אתה צועד בדרך האמונה, אתה מבין ויודע שכל נשמה בחרה עוד לפני היוולדה, איך בדיוק היא תעזוב את החיים האלה, לכן הצער שלנו כשאדם נפטר לנו, הוא הצער על עצמנו, הגעגועים אליו, הפחד לחיות בלעדיו. רציתי לומר לכל מי שאיבד, הצטערו על עצמכם, הרשו לעצמכם להרגיש את הכאב ואת האובדן, אך דעו, מי שמת כבר לא סובל. מי שמת מתחיל את חייו מחדש ואתם עוד תפגשו אותו, בגוף אחר, בשם אחר, בקונסטלציה אחרת, אבל עוד תיפגשו

התאבלו על עצמכם, אבל דעו שלמת קל עכשיו, בלי קשר לחיים שהוא חי כשהיה בגוף

ורד

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

5 × 5 =