חדשות
זוועה נוסח סוריה 2016

זוועה נוסח סוריה 2016

סיפור זוועות שכזה טרם שמעתם.הגירסה הסורית. ראינו כבר הכל ושמענו כבר הכל. בכל זאת חצי מיליון הרוגים ויותר ממיליון פצועים' יכולים לספק חומר זוועות שטרם נראה. כל יום שעובר חושף אך ורק זוועות ה'מתעלות' של קודמתן.

ובכל זאת עלה אתמול סיפור קטן, שגם אתם טרם נחשפתם לשכמותו ותשמחו שכך. ובכל זאת נספר אותו. לפני 3 שנים יצא בן למשפחה בדמשק לסידורים ונעלם. המשפחה חיפשה אך לשווא. עקבותיו נעלמו ללא בדל של מידע. אחותו שבגרה בנתיים, החלה ללמוד בבית הספר לרפואה בדמשק. אחד מקורסי החובה בלימודי רפואה, הוא שיעור מעשי בפתלוגיה בו מקבלים הסטודנטים גופות של מתים ומבצעים בהם דיסקציות. כלומר מנתחים אותם למטרות לימוד כמובן.

וכך היה גם בשיעור של הבת מאותה משפחה בדמשק. כשהניחו את הגופה על שולחן הנירוסטה והוציאו אותה משק המתים, היא ניגשה למשימתה הרפואית הראשונה. בחינת הגופה וציון מאפיינים כללים. שניות לאחר מכן, היכתה בה הידיעה, תוך שהדם אוזל מפניה ועירפול חושים חונק את גרונה. האוויר אזל מראותיה. הגופה, שניכרו עליה סימני אלימות קשים ואשר הובאה מכלא דמשק הייתה של אחיה שנעלם.

عائلة سورية فقدت ابنها منذ 3سنوات ,كان آخر مرور له على أحد حواجزالنظام الأمنية في مدينة دمشق ,لتتعرف عليه أخته بجامعة https://twitter.com/hashtag/دمشق?src=hash في درس"التشريح"
طالبة طب راحت لدرس التشريح لقت الجثة المفروض تشريحها عائدة لأخوها المفقود من ٣ سنوات في سجون الأسد

מאת: צביקה נציב
צילום תמונת מצב בסוריה

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

six + 19 =