חדשות
צעירים מנתניה מעורבים בקטטה

צעירים מנתניה מעורבים בקטטה

חקירה מקצועית, פענוח ראיות דם וטביעות אצבע הובילו להצהרת תובע להעמיד לדין ולבקש את מעצרם של שני חשודים תושבי נתניה בני 22 ו 23 בעבירה של חבלה בכוונה מחמירה. השניים חשודים שהכו צעיר בן 24 תושב הדרום וניפצו בקבוק וודקה על ראשו במהלך שהותם באילת.

ביום שבת 3.9.16 התקבל דיווח במוקד 100 של משטרת ישראל על חבורת צעירים שמכה בחור צעיר אחר באזור המלונות באילת, כוחות משטרה הגיעו למקום והחלו בסריקות.

צוות סיירים מצאו בחור צעיר בן 24 תושב אחד ישובי הדרום, כשהוא סובל מפגיעת ראש וחבלות רבות. מתחקור ראשוני עולה כי חבורה של צעירים שאינו מכיר שפכה עליו כוס וודקה ללא כל סיבה לטענתו וכששאל למעשיהם החלו להכות אותו ושבורו בקבוקים על ראשו. הצעיר פונה לבית החולים "יוספטל" עם חשש לשבר גולגלת לצורך טיפול רפואי.
כוחות משטרה לרבות סיירים ובלשים החלו לסרוק את זירת האירוע, וצוות חוקרי זירה (מז"פ) של משטרת ישראל הגיע למקום על מנת לדגום ולאסוף ראיות, במקום נמצאו שברי בקבוקים.

לאחר זמן קצר, בסמוך למקום האירוע הבחינו בלשי משטרת ישראל בזוג החשודים, כשעל אחד מהם סימני דם, החשודים נעצרו לצורך חקירה.

לאחר חקירה מקצועית, בסיוע מעבדות משטרת ישראל, עלה כי סימני הדם על אחד החשודים הוא דמו של הקורבן, וכן נמצא סימני טביעת אצבע של אחד החשודים על כלי התקיפה (הבקבוק). בפעולות חקירה שונות הצליחו החוקרים לקשור בין החשודים לבין האירוע.
בסיום החקירה נאספו ראיות לכאורה והיום הוגשה הצהרת תובע כי בכוונת פרקליטות דרום להגיש כתב אישום ובקשה למעצר תום הליכים כנגד החשודים.

מדובר באלימות חמורה, שבוצע לכאורה סתם כך, משטרת ישראל פעלה ותמשיך לפעול למיגור האלימות, תוך שימוש באמצעים טכנולוגים, מעבדות לפענוח ראיות, על מנת לחשוף עבריינים ולהביאם לדין.

דוברות משטרת אילת
צילום הטיילת באדיבות עיריית אילת