חדשות
אנרגיית החיים

אנרגיית החיים

לא תמיד ברורה ומובנת המילה אנרגיה. אנרגיה היא 'חיות' מלשון 'חיים'. האנרגיה היא המפעילה את הכל, את החלק הפיזי שבאדם, את הפן הרגשי, את הצד החשיבתי ואת המנטאלי. האנרגיה, היא גם הכוח המפעיל את הנפש ואת הנשמה. אנשים רבים טועים וחושבים שאנרגיה היא הנפש או הנשמה, אך לא, אנרגיה היא הכוח המפעיל, המנוע של כל הצדדים שבאדם.
כיוון זרימת האנרגיה בתוך גוף האדם היא מהרגליים לכיוון הראש. משם יוצאת האנרגיה, ועושה את דרכה שוב לכיוון הרגליים, שם היא נכנסת מחדש לגוף האדם. הזרימה החיצונית של האנרגיה נעשית באמצעות קוים אנרגטיים הנקראים 'שדות אנרגיה' שהם ההילה של האדם. בתוך גוף האדם נמצאת האנרגיה בכל תא ותא והיא אמורה להיות מאוזנת וזורמת במהירות האור. ישנם שני מצבים שמפרים האיזון האנרגטי ואת יכולת הזרימה: חוסר אנרגיה – איבר או איזור בגוף שהוא חסר אנרגיה, או חלקית או לחלוטין ועודף אנרגיה – אנרגיה שתקועה באיבר, או באזור מסוים בגוף, אינה זורמת וגורמת לחסימה.
הסיבות העיקריות לחוסר איזון אנרגטי בגורם למחלות פיזיות ונפשיות, לבעיות שונות, לתקיעות, לחוסר הצלחה הם מגוונות:
טראומות- כל טראומה שאדם עובר גורמת לחוסר איזון אנרגטי. הטראומות נמצאות בקשת רחבה של מצבים, החל ממצבים קשים מאוד כמו מוות של אדם קרוב, מחלה קשה, תאונה, פיגוע וטראומות כמו: העלבה, חוסר תשומת לב וחוסר הקשבה. גם מצבים שמחים בחיי האדם כמו הולדת ילד, ברית מילה, בר מצווה, חתונה, מעבר דירה, כניסה לכתה א', הם טראומתיים.
גנטיקה- אנחנו יורשים מהורינו ומהדורות הקודמים להם את מבנה הגוף, צבע העיניים, צבע השיער ועוד. אנחנו יורשים מהם גם טראומות, מחלות, בעיות, דפוסי רגש וחשיבה. ירושה כזו בהחלט יכולה לגרום לחוסר איזון.
גלגולים- כמו בשושלת, כך גם בגלגולי אנרגיה, אנחנו יורשים מקורות רבים לחוסר איזון אנרגטי.
פחדים- פחדים, חרדות, פוביות ודומיהם שחלקם האדם יורש מהשושלת, או מגלגולים וחלקם הוא מפתח ובוחר לעצמו, הם גורם משמעותי ביותר בהפרת האיזון.
ואקום אנרגטי- ישנם מקומות שמסיבות שונות, האנרגיה האלוקית- הקוסמית אינה יכולה להיכנס אליהם כמו למשל: חלק גדול ממחלקות בתי החולים. או שאנרגיה יכולה להיכנס במידה מועטה למקומות כגון: בית עם גגות רעפים. גם חפצים כמו טלוויזיה, מחשב, טלפון סלולרי, סוגי בדים, צבעים, צורות וכיוונים הגורמים לואקום אנרגטי ולירידה אנרגטית.
משלים אנרגטי- לכל אדם יש אנרגיה משלימה. על פני כדור הארץ. לכל זכר יש אנרגיה משלימה של נקבה ולכל נקבה יש אנרגיה משלימה של זכר. הקשר בין האנרגיות המשלימות הוא גורלי וקריטי בצד הפיזי.
רגשות- רגשות שלילים של שנאה, קנאה, כעס, רגשי אשם, מערערים לחלוטין את האיזון האנרגטי שלנו.
חשיבות- דפוסי חשיבה של חוסר קבלה ואהבה, שליטה, דאגה, התנגדות, חוסר אונים, מחלישים את האנרגטית של האדם.
אם תנסו להימנע מכל הסיבות הנ"ל ותחיו באופן שיגרום לכם להיות מאושרים, לסלוח לעצמכם ולאחרים, האנרגיות שלכם יתחזקו ותהיו בריאים יותר מבחינה גופנית ונפשית.

כתבה: יפה גולן

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

sixteen − 11 =