חדשות
ניקוי אנרגטי

ניקוי אנרגטי

חודש יוני מסמל עבורנו את סוף שנת הלימודים ופותח עבורנו דף חדש עם עונה חדשה וחופשת קיץ ברוכה. בחודש יוני יש לנו אפשרות להתנקות מכל זיכרונות העבר שאספנו במשך כל השנה. זיכרונות שהכאיבו לנו, פגעו בנו, הפחידו אותנו, הדאיגו אותנו, או העליבו אותנו. במשך כל השנה נצרבים במוחנו זיכרונות לא נעימים ואנו חייבים לנקות את האנרגיות כדי להמשיך הלאה. כל אחת מהתחושות השליליות נחרטת היטב בזיכרוננו ושואבת מאתנו אנרגיות הנכלאות בזיכרון. אני ממליצה על עשיית מדיטציה כדי לשחרר את האנרגיות הכלואות בזיכרון, לנקות אותן בניקוי אנרגטי ולהחזירן חזרה כדי שנוכל לפרוץ קדימה במלוא הכוח למימוש ולהגשמת יעודנו.

שבו במקום נינוח ושקט, קחו אתכם דף ועט והתחילו במדיטציה. בתחילת המדיטציה, נשמו חמש נשימות דרך האף ונשפו אותן דרך הפה.
אחר כך העלו בדמיונכם קרן אור שמגיעה אליכם מקצה היקום, נכנסת דרך הקודקוד ומאירה ספירלה רדומה הנמצאת בתוככם. הספירלה מתעוררת, מאירה אתכם ומסתובבת עם כיוון השעון תוך שהיא מנקה שכבות שכבות במוח, מאירה את כל תאי הזיכרון ומאפשרת להם לצוף.
רשמו כל זיכרון אשר עולה וצף לפניכם. תחילה רשמו את המשפט הראשון שמזכיר את האירוע, לדוגמה: "הרי את חופשיה לכל" ואחר כך אמרו לעצמכם: "אני משחרר/ת באהבה רבה זיכרון זה, מבלי שתהיה לו שום תלות בי ומבלי שתהא לי שום תלות בו. אני מקבל/ת חזרה את האנרגיה הכלואה בזיכרון זה, מחזיר/ה אותה לאנרגיה שלי והיא תורמת לכוחי, למרצי, ליכולת ההחלטה שלי ומכניסה אותי לתהליך הגשמה עם הרבה יותר עוצמה".
עשו כך לכל זיכרון שעולה בכם באותה מדיטציה. כאשר אתם בטוחים שסיימתם, הכניסו קרן אור נוספת לספירלה וראו איך הספירלה מנקה את כל הגוף שלכם: את תאי המוח, הצוואר, הכתפיים, הידיים, הרגליים וכל הגוף. כשאתם מגיעים לכפות הרגליים, הוציאו מכף הרגל את כל הקידודים של זיכרונות אלה. הוציאו אותם מהגוף אל האדמה. הזמינו קרן אור נוספת כדי לנקות את ההילה שלכם וחזרו על האמירה: "אני משחרר/ת באהבה רבה…".
לאחר שהתנקיתם, דמו את דמות החיה או דמות האדם המסמל לגביכם עוצמה, כוח ומודל לחיקוי. דמו לעצמכם כי חיה זו או אדם זה, הוא למעשה המראה של כוחכם. קחו את כוחכם ממודל זה ועם הדימוי הזה בתוככם, הפעילו אותו כעת. אחרי שסיימתם לנקות את הזיכרונות בניקוי אנרגטי, צאו מהמדיטציה והודו לבורא עולם.
אשמח לקבל מכם תגובות ומי שאינו יכול לעשות מדיטציה באופן עצמאי, מוזמן להתקשר אליי כדי שאנקה את הזיכרונות עבורו ואטעין אותו באנרגיות חדשות.

כתבה: יפה גולן

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

3 × three =