חדשות
חברת נדל"ן מאילת זכתה במכרז

חברת נדל"ן מאילת זכתה במכרז

חברת הנדל"ן 'עמרם אברהם' בשכונת שחמון באילת, זכתה במכרז בשיטת 'מחיר למשתכן' לבניית 126 יחידות דיור ו – 80 יחידות דיור ביישוב רכסים. אלון עמרם בעלים ומנכ"ל החברה מעריך כי הדירות באילת ימכרו במחירים שיחלו מ – 846,000 ש"ח.

חברת הנדל"ן 'עמרם אברהם' זכתה במכרז בשיטת 'מחיר למשתכן' ברובע 6 בשכונת שחמון אילת להקמת 126 יחידות דיור. מדובר ב – 3 מתחמים בשטח ממוצע של כ- 5 דונם למגרש. החברה תשלם סכום של כ – 14 מיליון שקל הכוללים את הקרקע והפיתוח.

זהו המכרז האחרון שמשווק בשכונה שמשתרעת על כ – 800 דונם, לאחר שבשנים האחרונות שווקו כ – 1,700 יחידות דיור, הכוללים בנייה צמודת קרקע ובנייה רוויה. בנוסף, בשכונה קיימים גם מבני ציבור ומסחר ושטחים פתוחים. בסך הכל שכונת שחמון צפויה לכלול בעתיד כ – 8,000 יחידות דיור.

עדי גייר סמנכ"ל השיווק של החברה מציין, כי המחירים בפרויקט מגלמים הנחה של
כ – 20% ממחיר השוק. עדי גייר: "במהלך הימים הקרובים יחל תכנון הפרויקט והוא מעריך כי ייבנו בו בניינים בני 2 קומות עם תמהיל דירות מגוון, כאשר שטח ממוצע של דירה בפרויקט יעמוד על כ – 80 מ"ר עם מרפסות שמש בשטח ממוצע של כ – 50 מ"ר. כאמור, מחירי המכירה של הדירות יחלו מ –846 אלף שקל.

אלון עמרם בעלים ומנכ"ל החברה מוסיף: "אנו שמחים שתכניות הממשלה, משרדי האוצר והשיכון קורמות עור וגידים, אנו מצפים שהפרויקט יקודם במסגרת המדיניות הממשלתית החדשה כמה שיותר מהר, ללא הצבת קשיים ובירוקרטיה מיותרת, מה שיאפשר לחברות הזוכות הליך תכנון ובנייה בהקדם האפשרי, זאת על מנת לאפשר לזכאים לרכוש ולגור בדירות בהקדם האפשרי." עוד אמר עמרם: "מדיניות החברה הינה לבנות בכל מקום בארץ ממטולה ועד אילת בו יש אפשרות לספק את הביקוש הגבוה לדירות על ידי ציבור הזכאים ומכרזי המחיר למשתכן בחלקם נותנים את המענה לקבל הרוכשים".

מאת: רות קרייתי
צילום אילוסטרציה: ראובן קסטרו

אלון עמרם בעלים ומנכ"ל החברה
אלון עמרם בעלים ומנכל החברה

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

16 − 13 =