חדשות
העולם כולו נגדנו

העולם כולו נגדנו

עם יד על הלב, איך עברה עליכם שנת 2012? אם בני המאיה לא הרגו אותנו, ברוך השם אז הכל בסדר ואפשר כבר לנשום לרווחה, כי מי הייתה שם כדי לבטל את כל הפחדים כולם ואת כל החששות שזרעו בנו נבואות סוף העולם?

מי שחזתה אירועים משמעותיים חובקי עולם, אירועים בקנה מידה עולמי וארצי והוכיחה לנו פעם אחר פעם כיצד נבואותיה קורות תוך דקות, שעות וימים ספורים, נחשבת ובצדק לכוהנת הגדולה של עולם המיסטיקה. היא מתארחת באופן תדיר בתוכניות שונות בטלוויזיה. היא משדרת בכל שישי בתוכנית רדיו משלה כשקהל מעריציה נלחם לעלות לשידור. היא מוערצת ומוערכת על ידי מאות אלפי אנשים בארץ ובעולם, המחכים בסבלנות אין קץ לנבואותיה אותם היא מפרסמת בארבעת דפי הפייסבוק שלה. היא מלווה לאורך עשרות שנים אלפי אנשים, מעורה בחייהם ומקדישה להם את כל זמנה באהבה רבה. מי שנבאה, התריעה והזהירה על אסונות שיקרו במהלך השנים האחרונות ואכן הם קרו לדאבונינו הרב, עושה זאת בפעם השלישית השנה ומפרסמת את התחזית השנתית שלה לשנת 2013 המתחילה הלילה בחצות.

היכולות הנבואיות של ריקי קיטרו נוגעות בתחומים רבים וכל נבואה שלה מתגשמת תוך זמן קצר ביותר. משהו מדהים קרה בזמן האחרון עם הנבואות אותן אני מתעדת באדיקות רבה. הנבואות קורות אחת לאחת במהירות הבזק. השנה במיוחד היינו עדים לאירועים רבים בהן הועלו מספר נבואות בבת אחת, נבואות שהצטרפו לפאזל אחד ענק שיצר תמונה כוללת של מצב מסויים. כמו בתמונה, כמו בסרט, הנבואות הפכו למעין סיפור בהמשכים, סיפור שגילה לנו כיצד קרה האירוע בשלמותו.

הנבואות שהיו
במבט לאחור, אחרי שבדקתי בציציות של נבואות 2012 נדהמתי לגלות כי רבים מהם קרו כבר בשבוע הראשון של השנה.
בארץ: ישראל הפכה השנה מאוד מבודדת. האיחוד בין ביבי וליברמן כפי שחזתה ריקי לא החזיק מעמד. ליברמן התפטר מהממשלה וביבי חטף השפלות ועלבונות מכל מהעולם. השתלשלות האירועים במבצע עמוד ענן קרו אחד לאחד לצד הנבואות ואנחנו כבר ידענו מה עומד לקרות. רציחות של מנהיגי החמאס, עזה בוערת, מטוסים נופלים משמים, פיגועים, מזג האוויר שהשתגע, גשם, שלגים, רעידות אדמה בארץ ובעולם, סופות, שלג בירושלים ובמקום הכי לא צפוי בחיפה, השרפה בספא הרצליה, שריפות בערים, בכרמל, בהרים. טעויות בתרופות, חוסר בחיסונים ומחלות שחוזרות. מחלות חדשות שמצטרפות לישנות, חזרה לתקופת 'חומה ומגדל, מפלגת קדימה שהתפרקה בצורה מכוערת, שביתות והפגנות מוזרות, שערוריות במשטרה ובצבא בנושאים שונים כולל שערוריות מין, מחבלים נתפסים מלחמת כנופיות כמו הפדאיון, סכינאות ואפילו בקבוק מולוטוב נזרקו ללא הרף. השלטון בלוב השתנה ובמצרים קרו אסונות איומים. הייתה שם מהפכה מטורפת וניתוק יחסים עם ישראל, ואכן כפי שחזתה למרות המצב הפוליטי הרגיש לא פרצה מלחמה בין ישראל למצרים. ריקי שהיא מומחית גדולה במציאת נעדרים, עזרה למשפחות רבות למצוא גם השנה את יקיריהם ופרשת הקשישה הנעדרת מנתניה שנמצאה רק אחרי שריקי הצביעה על המקום נפילתה, פורסמה ברחבי האינטרנט והסעירה גם את משפחתה.
בעולם: העולם חזר אחורנית ודברים רבים אפיינו את התקופה. הים סער, ספינות נחטפו והפירטים חזרו לשלוט בממלכת הים עם מלחמה בלב ים כי נפטון כעס כדבריה. אוטובוסים מתהפכים, מרצחים ומפגעים, פצצות כמו מלחמת גרילה, העולם חזר אחורנית. צרות רבו קרו בבית סרקוזי נשיא צרפת והוא שילם מחיר יקר על השגיאות שלו וגם יפסיד בבחירות. אסונות רבים לא פסחו גם על מדינות ערב. האיסלם הרים את ראשו על כל העולם ואירופה געשה וסערה נוכח מלחמות רחוב בין במוסלמים והתושבים. אחד הנבואות שהדהים אותנו היה הפיגוע בבורגס בולגריה נבואה שהתחברה לנבואה נוספת 'אסון בעכו' אחרי שהתברר כי בין הנספים והפצועים היו גם צעירים מעכו. השחיטה בדמשק, אסד שמסרב לרדת מהכותרות ורציחת עם. מהפכה וחושך במצרים, כור גרעיני נפגע באירן, התרסקויות של מטוסים ברחבי העולם, חטיפה של ספינות, אנטישמיות מטורפת ברחבי עולם, נפילתם הכלכלית של יוון וספרד, שריפות ענק בכל ארצות הברית, אבל בארצות הברית בעקבות הרצח בבית הספר. רעידות אדמה במקומות שלא חשבנו שיכולים לקרות וגם בישראל. שינויים בממשלות העולם, שערורייה בוותיקן, שגרירויות יסגרו ושגרירים יחזרו הביתה. רציחתו של השגריר האמריקאי בלוב, אסונות שריפות ורציחות בהודו, צונאמי באינדונזיה, גשם של מטאורים, אסונות מטוסים, שרפות בכל רחבי העולם בקליפורניה ובהוליווד, אסון בלונה פארק בארה"ב.

שנת 2012 הייתה אמנם שנה קשה, בנוסף הפחדים של בני האנוש ברחבי הגלובוס ו'אם כל הנבואות' של בני המאיה ולשמחתנו העולם לא נחרב. ריקי: "שנה קשה הסתיימה, שנה קשה ואכזרית. אנשים ברחבי העולם פחדו שממנה בגלל נבואה עתיקה שלא התממשה, אבל הרוע ניצח באופן יחסי. היו רציחות, תאונות, סופות ואונסים מאחר ואנשים מרשים לעצמם הכל והתנהגו לפי 'אכול ושתה כי מחר נמות'. תמיד יש לנו את היכולת לשנות, להבין, למנוע את האכזריות ואת זילות החיים. זה בידינו, בידי בני האדם להיות קשובים לאחרים ולעצמנו. אפשר למנוע אלימות מכל סוג. אפשר להיות יותר מדוקדקים ומקצועיים, לדבר אחרת, להקשיב, לוותר ולעזור כי ידע הוא כוח וזה לא בשמים, זה בידים שלנו. בואו יחד נעשה שינוי ונזכור שאלוהים עוזר למי שעוזר לעצמו."
אז מה מצפה לנו בשנת 2013? ריקי: "השנה תתאפיין בחידושים טכנולוגים והמצאות בכל התחומים, במדע, בספורט, ברפואה ובחקלאות. ישראל תעבור שנה מוזרה עם גזירות כלכליות ומצד שני גזרות שמתבטלות. יהיו הרבה הסכמים וחתימה על הסכמים בנושאי סחר, שתוף פעולה ושלום עם ארצות אחרות. ישראל עומדת בקטע של שיפוט ודי מבודדת משאר העמים. הבידוד בעולם יקרה אחרי שינסו לגרור אותנו למיני מלחמות כמו בעזה, פגיעות וניתוקים. צה"ל יכנס עם חייליו ועם כליו לעזה ב 2013 והפעם יפעל בה תקופה ארוכה מהרגיל. יהיו המון חציית גבולות, קווים ורציחות. מצד אחד צה"ל הוא כוח הרתעתי וחזק ומצד שני יש זלזול וזילות של החיילים מול הפלסטינים שמנצלים את המצב ופוגעים בבודדים, כמו החייל שנלקח ממנו הנשק. צה"ל יסבול השנה משערוריות והפיגועים יתגברו. אם שנת 2012 הייתה שנה של יותר מזל משכל, השנה יהיו יותר פגיעות ויותר אסונות, לצערינו בצה"ל ובציבור."

או"ם שמו"ם
ריקי: "ישראל תחווה רצף של פגיעות במעמדה ושחיקה מאוד גדולה. דברים שבעבר לא קרו לנו כי היה מי שיגן עלינו והנה השנה אין מי שיגן עלינו, אנחנו נהיה לבד בזירה העולמית. ישראל תצליח לקומם את האו"ם נגדה בצורה ממש מדהימה וזה יקרה במהלך כל השנה. המהלך נראה מגמתי וכל העולם יהיה נגדנו. יהיו צרות, החלטות מקוממות ומעמדנו מול העולם ישחק. גם השגרירים שלנו בעולם יעשו פדיחות, שגרירויות שלנו יסגרו וחלק יסולקו ממדינות אחרות וחלק יסגרו מבחינה ביטחונית. גם ארה"ב תעבור זעזועים ואת ההשפלה הזאת מצד האו"ם ויצטרכו להקים או"ם חדש. ארה"ב תיכנס מחדש לעירק כדי להוכיח את הכוח שלה. ארה"ב תסבול השנה מירידה, האטה, שינוי במטבע, מהפך והמון זעזועים. מעמדה בעולם ירד אך אחרי הנפילה, כחצי שנה אחר כך היא תצליח לשפר את המצב הכלכלי שלה.
העולם כולו הולך לקראת שנה קשה מאוד מבחינה כלכלית ופוליטית. סין תחווה המון אסונות אך היא תתחזק בהמשך מבחינה כלכלית. יפן נשברת מבחינה דמוגראפית ומצונמי אך תחזיק מעמד מול אסונות הטבע. ברוסיה יהיו הרב המשברים ופגיעות ופוטין לא יחזיק מעמד זמן רב. הוא יחווה פגיעות קשות מבחינה נפשית, ניסיונות התנקשות בחייו ותאונות, אך אין לו סכנת חיים.
3 מנהיגים גדולים ילכו השנה לעולמם. במצרים יהיו הרבה פגיעות באחים המוסלמים ורציחות במאסות. נראה כאילו כולםנלחמים בכולם, נוצרים מול נוצרים, מוסלמים מול מוסלמים. עזה ומה שישאר ממנה תהיה בהמשך תחת שילטון אל קעידה העולמי שיגבר על החמאס ועל הפתח. סוריה ודמשק בוערות ואמרתי את זה בשנה שעברה, הרבה לפני שמישהו חשב בכלל שזה יכול לקרות. סוריה מתפרקת בקנה מידה שלא היה כמוהו בעולם, נשק כימי וביולוגי יופעל וסופו של אסד קרוב מהר יותר ממה שחושבים. לבנון מחזיקה מעמד, ירדן שחווה נפילה מטורפת מבחינה כלכלית, ביטחונית ובריאותית. החיים בירדן, מצרים וסוריה יהיו גרועים אחת יותר מהשניה."

שנה מוזרה ואכזרית
ריקי: "שנת 2013 היא מוזרה מאוד, קשה ואכזרית. שנה דימיונית ומטורפת ואנשים ירגישו כאילו הם חחים על גלגל ענק או על דרך פתלתלה. אסונות תעופה, רכב, אוטובוסים, רכבות ומנהרות. יהיו אסונות מצד אחד והתפקחויות מהצד שני. יהיה קושי רב, תזוזות ומלחמות אך האנשים לא יחוו בה את הפחד שחוו בשנת 2012 בעקבות נבואות שבט המאיה. אנשים לא ירגישו את החרב מונחת על צווארם וירגישו חופשיים להתפרע ולהתנהג כמו בהמות. אנשים יעשו את מה שטוב בשבילם כי אין מי שמאיים עליהם בחורבן סוף העולם. יהיו שערוריות בכל מדינה, לכל ראשי מדינות, נשיאים ומלכים. באנגליה זעזועים בשלטון ובבית המלוכה. המלכה אליזבת מחזיקה מעמד אך היא תעבור 3 ניתוחים ויש לה בעיה בעין. הנכד שלה וויליאם יבגוד באישתו קייט. צרפת שמבחינה כלכלית תהיה על הפנים, תחווה היסטוריה של אסונות ואנטישמיות נוראית. בפריז המוסלמים ימשיכו עם המהומות ולא יהי שם שקט. צפון קוריאה מתחמשת גרעינית ותפרוץ מלחמה בינם לבין דרום קוריאה. עירק תחווה כניסה מחדש של חיילי ארה"ב ואירן שתעבור בשנים הבאות משברים כלכליים חמורים, על סף קריסה של ממש, תחמש את עצמה בגרעין, תחתום על הסכם להפסקת התהליך, כביכול ותעשה זאת כויתור על מנת לרמות ולהפר את ההסכם.
ובישראל, מבחינה בריאותית יהיו זעזועים במערכת הבריאות. תרופות חדשות שיצאו בכל העולם, טיפולים רפואיים וניתוחים חדשים. הבחירות יתקיימו במועדן אך יהיו מהפכים, שערוריות שקרים, רמאויות, זעזועים וטינופת. ליברמן יאושם בהאשמות יותר חמורות ממה שנראה על פני השטח ולמרות שהוא נראה זחוח כלפי חוץ, הוא חי בחרדה מטורפת. הוא יושפל מאוד בארץ ואני רואה גם סכנה לשרה נתניהו. בבחירות הבאות אחר כך שיתקיימו, כך אני רואה בשנת 2015 יהיו פחות מפלגות. אחמד טיבי ימשיך בפוליטיקה ואין סכנה לחייו. חנין זועבי תיבחר לכנסת הבאה ואני רואה אצלה אסונות במשפחה, ניסיון לפגוע בה אישית אך היא תחיה. מאוחר יותר היא תעזוב את הפוליטיקה."
אם שנת 2012 נראתה לנו מאיימת, שנת 2013 תהיה קשה מאוד, שנת 2014 תהיה מוזרה ויותר שקטה ושנת 2015 תהיה יותר קלה וטובה. בהחלט יש למה לצפות

מאת: רות קרייתי

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

9 + sixteen =